Plán akci

CZECH BOWL XXVI. FINÁLE PADDOCK LIGY AMERICKÉHO FOTBALU

CZECH BOWL XXVI. FINÁLE PADDOCK LIGY AMERICKÉHO FOTBALU

Termín: 20.7.2019

Popis: Americký fotbal v té nejvyšší kvalitě zavítá do Ostravy!

Informace

Začátek utkání je v 18:30 hod.

Finále Paddock ligy se i letos odehraje na Městském stadionu ve Vítkovicích. Finalisté vzejdou ze semifinálových zápasů Prague Lions - Vysočina Gladiators (5.7.) a Aquaponik Ostrava Steelers - Pardubice Stallions (6.7.).

Kdo usedne na trůn? 8 týmů, 43 zápasů, jen 1 vítěz. Pro návštěvníky budou připravená tleskadla s infografikou vysvětlující základní principy a pravidla amerického fotbalu, takže se nemusí bát přijít i ten, kdo krásy amerického fotbalu teprve objevuje. Kromě finálového zápasu o mistrovský titul se můžete těšit na bohatý doprovodný program a elektrizující atmosféru.

Po odchodu Prague Black Panthers do rakouské ligy se boj o titul vyrovnal. Steelers mají šanci postoupit potřetí v řadě do finálového Czech Bowlu. Obě finálové účasti skončili pro Steelers prohrou s Black Panthers. Loni navíc před domácím publikem. Teď mají šanci na reparát. Steelers jsou jediný mimopražský tým, který dokázal vyhrát mistrovský titul. Vítězné tažení z roku 1997 si stále jako aktivní hráč pamatuje obránce Steelers, Martin Wasserbauer.

Prague Lions je nejstarší český klub, který na titul čeká od roku 2006. Letošní základní částí prošli Lions suverénně, když si připsali devět výher a jednu porážku. Proto patří Lions k hlavním favoritům na titul.

V semifinále narazí ostravští Steelers na stadionu v Mariánských horách na Pardubice Stallions. Hřebci dokázali jako jediní porazit Prague Lions, a tak se Steelers musí mít na pozoru. Lions se utkají v semifinále s nováčkem Padddock ligy, Vysočinou Gladiators. Gladiators.

Dokáží Steelers na třetí pokus vyhrát mistrovský titul? Jasno bude 20. července, kdy se dva nejlepší týmy letošního ročníku představí v Paddock Czech Bowlu na Městském stadionu ve Vítkovicích.

 

Vstupné

200,- Kč/ v den akce 300,- Kč

990,- Kč

1.000,- Kč

 

Předprodej vstupenek

TICKET LIVE