PLÁN AKCÍ

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW "TIME"

Termín: 29.4.2018

Popis: nejslavnější tributní kapela přijede opět do Ostravy

Informace

Začátek konertu je v 19:00 hod.

Nejslavnější tributní kapela The Australian Pink Floyd Show přijede do České republiky oslavit 30 let působení na světových pódiích! 

K této velkolepé oslavě třicetiletého vzdávání holdu slavné muzice Pink Floyd, TAPFS představí turné s názvem “Time“, pojmenovanému podle jedné z nejznámějších písní z kultovního alba Dark Side Of The Moon, během kterého nám zahrají nesmrtelnou hudbu ze všech období legendární kapely Pink Floyd. Čeká nás opět velkolepá živá show s nejmodernějšími světelnými efekty, lasery, speciálně navrženými projekcemi a animacemi promítanými na obrovské kruhové obrazovce, nafukovacími postavami ikonických pinkfloydovských alb a samozřejmě deset vynikajících hudebníků a zpěváků.

V návaznosti na letošní enormní úspěch v Evropě a ve Spojených státech TAPFS přiveze v roce 2018 opulentí laserovou a světelnou show, novou speciální video projekci s originální animací na vekoplošnou LED obrazovku s vysokým rozlišením, nebo tradiční “pinkfloydovské” nafukovací symboly jako např. gigantický růžový klokan, prase či učitel. To vše v doprovodu 10-ti členného ansámblu hrající skladby s precizností a maximálním důrazem na detail a zvuk.

Vstupné

690,-- Kč

790,-- Kč

990,-- Kč

1190,-- Kč

Předprodej vstupenek

TICKETPORTAL