PLÁN AKCÍ

BRYAN ADAMS

BRYAN ADAMS

Termín: 29.11.2018

Popis:

Informace

Koncert začíná ve 20:00 hod.

Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba Get Up! Bryan většinu písni z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stal u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, a to v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho.

Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si navzájem posílali demo nahrávky či části písni tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy.

Poslední studiové album Bryana Adamse “Get Up!“ vyšlo roce 2015, v loňském roce pak Bryan svým fanouškům nabídl kompilaci Ultimate, která obsahuje zásadní skladby vydané v období mezi lety 1980 a 2017, album obsahuje i dvě nové skladby „Ultimate Love“

a „Please Stay“.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, Bryan Adams skvěle skládá, zpívá a hraje poprockové skladby,

kterými si získal oblibu fanoušků po cele zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.

Adamsovy skladatelské a muzikantské kvality jsou zřejmé nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů.

Vstupné

2.390,-- Kč

1.990,-- Kč

1.790,-- Kč

1.690,-- Kč

1.490,-- Kč

Předprodej vstupenek

TICKETPRO

TICKETPORTAL