PLÁN AKCÍ

DAVIS CUP - ČESKÁ REPUBLIKA VS. NIZOZEMSKO

DAVIS CUP - ČESKÁ REPUBLIKA VS. NIZOZEMSKO

Termín: 1.2.2019

Popis: 1. kolo Světové skupiny Davis Cupu

Informace

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí. Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Vstupenky tak mohou být skvělým vánočním dárkem pro milovníky sportu. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje. 

První kolo nového modelu Davis Cupu proti Nizozemsku o postup do finálové skupiny se bude hrát v pátek a sobotu 1. a 2. února, předpokládané začátky utkání jsou v 15:45 hodin v pátek (úvodní dvouhry) a ve 13:00 v sobotu (čtyřhra a dvouhry).

„Díky vítězství v podzimní baráži máme možnost bojovat ve Světové skupině o postup mezi 16 nejlepších celků světa. Ve Vítkovicích se nám v minulosti dařilo, sehráli jsme zde velké zápasy ve fantastické atmosféře, a tak věřím, že i s pomocí diváků se nám v novém modelu povede postoupit hned napoprvé do finálových bojů,“ řekl k utkání kapitán daviscupového týmu Jaroslav Navrátil.

Vstupné

350,-- Kč

400,-- Kč

 

590,-- Kč ... permanentka

690,-- Kč ... permanentka

Předprodej vstupenek

TICKETPORTAL