PLÁN AKCÍ

FED CUP - ČESKÁ REPUBLIKA VS. RUMUNSKO

FED CUP - ČESKÁ REPUBLIKA VS. RUMUNSKO

Termín: 9.2.2019

Popis: 1. kolo Světové skupiny Fed Cupu

Informace

„Čeká nás unikátní akce, při které se během 10 dnů představí na jednom místě oba reprezentační celky. Nepamatuji nic podobného v tenise a nejde o nic obvyklého ani v jiných sportech. Fanoušci budou mít skvělou příležitost vidět doma v akci naše nejlepší tenistky a tenisty. Výstava stříbrného poháru pro úřadující vítězky Fed Cupu bude poděkováním fanouškům z regionu, kteří nám vždy vytvořili fantastické prostředí. Ceny vstupenek byly stanoveny tak, aby byly dostupné pro všechny a aby ani návštěva obou akcí nezatížila rodinné rozpočty. Vstupenky tak mohou být skvělým vánočním dárkem pro milovníky sportu. Kapacita Ostravar Areny bude na obě utkání 6 tisíc míst,“ uvedl Miroslav Černošek, majitel agentury Česká sportovní, která utkání Davis Cupu a Fed Cupu organizačně a marketingově zajišťuje.

České tenistky přivezou do Ostravy Fed Cup, který v listopadu vybojovaly zpět do svého držení, budou hrát proti Rumunkám v sobotu 9. února od 12:45 (úvodní dvouhry) a v neděli 10. února od 12:00 (dvě dvouhry a závěrečná čtyřhra), když uvedené časy mohou být ještě korigovány.

„Čeká nás hned v prvním kole silný tým, za který může nastoupit i světová jednička Simona Halepová. Ale i bez ní, když vynechala konec sezóny a nikdo neví v jaké bude formě, mají Rumunky dalších 5 hráček ve stovce. Věřím, že proti nim nastoupíme se silným týmem a že holky přijedou ve výborné formě z Australian Open,“ uvedl kapitán českého fedcupového týmu Petr Pála.

Vstupné

400,-- Kč

450,-- Kč

 

690,-- Kč ... permanentka

790,-- Kč ... permanentka

Předprodej vstupenek

TICKETPORTAL