Pronájem

PRONÁJEM OSTRAVA ARÉNY

Promotérům a organizátorům akcí nabízíme využití OSTRAVAR ARÉNY k pořádání kulturních, sportovních, společenských a firemních akcí. Cena za využití haly je smluvní a závisí zejména na charakteru akce, délce pronájmu a požadovaných službách. Díky dlouholetým zkušenostem jsme organizátorům schopni nabídnout zajištění akce „na klíč“, a to od malých firemních seminářů, tiskových konferencí a jiných akcí až po velké koncerty pro plnou kapacitu haly. V případě zájmu, prosím, kontaktujte obchodní oddělení, tel.: +420 59 6707 303, e-mail: kostecky@arena-vitkovice.cz.

PRONÁJEM LEDOVÉ PLOCHY

Aktuální rozpis naleznete zde

V případě zájmu o pronájem ledové plochy, prosím, kontaktujte paní Dagmar Oudovou, tel.: +420 59 6707 160, e-mail: oudova@arena-vitkovice.cz.

PRONÁJEM OSTATNÍCH PROSTOR

OSTRAVAR ARÉNA nabízí vhodné prostory ke konání např. tiskových konferencí, menších seminářů, školení a obdobných akcí, a to vč. zajištění audio a videotechniky, zapůjčení inventáře, úpravy prostor, zajištění cateringu, atd. V případě zájmu se, prosím, obraťte na obchodní oddělení, tel.: +420 59 6707 303, e-mail: kostecky@arena-vitkovice.cz.

PRONÁJEM SKYBOXŮ

Pro VIP klientelu, firemní setkání, setkání s obchodními partnery je při konaných akcích možnost pronájmu skyboxů a VIP restaurace. Kapacita prostor je cca 150 osob. Konkrétní požadavky jsou vždy řešeny individuálně. V případě zájmu se, prosím, obraťte na obchodní oddělení, tel.: +420 59 6707 303, e-mail: kostecky@arena-vitkovice.cz. Vaše představy jsme schopni realizovat v plné šíři služeb (od pozvánek po slavnostní večeři a jiné VIP služby).

PRONÁJEM INVENTÁŘE

Organizátorům akcí nabízíme zapůjčení inventáře (např. stolů, židlí, …), postavení pódia a jiné produkční zajištění, např. pronájem nášlapných zábran, a to vč. zajištění dopravy a montážních prací. V případě zájmu se, prosím, obraťte na obchodní oddělení, tel.: +420 59 6707 303, e-mail: kostecky@arena-vitkovice.cz.