Multifunkční hala u OSTRAVAR ARÉNY byla uvedena do provozu v roce 2007.

Ledová plocha Multifunkční haly má rozměr 58 x 29 m a slouží především žákovským oddílům, dorostu a juniorům hokejového klubu        HC VÍTKOVICE RIDERA. Kapacita hlavní tribuny je 502 sedadel. Hala je tradičním místem bruslení pro veřejnost.

Byla zde odehrána řada akcí jako např. European Floorball Tour 2007, skupina B Mistrovství světa ve florbalu 2008, zápasy Mistrovství světa ve florbalu žen 2013. Uskutečnilo se zde Mezinárodní mistrovství České republiky 2013 ve sportovní gymnastice a skocích na trampolíně, několik ročníků Velké ceny Ostravy v krasobruslení a Ostravské laťky. Konaly se zde koncerty skupin Tři sestry, No Name, Heritage Singers, Johna Mayalla, Konference ASI nebo firemní dny společností ArcelorMittal Ostrava a.s. a společnosti Evraz Vítkovice Steel.

Jako tréninková sloužila Multifunkční hala např. při Mistrovství světa v ledním hokeji 2015, Mistrovství Evropy v krasobruslení 2017, Mistrovství světa juniorů v ledním hokeji 2020, krasobruslařských ISU Junior Grand Prix nebo Grand Prix ve sportovní gymnastice 2007.

K personalizaci obsahu a analýze našeho provozu používáme cookies. Prosím, rozhodněte se, zda jste ochotni přijímat cookies z našeho webu.